Hurtownia Kamieni Naturalnych
Centrum Obróbki Kamienia

O firmie

Początki firmy Wydobycie i Przerób Kamienia Budowlanego Export-Import sięgają lat siedemdziesiątych. Przez te wszystkie lata z małej rodzinnej firmy bazującej na produkcji nagrobków z kamienia polnego przeobraziła się w prężnie prosperujący zakład produkcyjny o szerokim spektrum działania oraz hurtownię kamienia i narzędzi kamieniarskich.

Nieustanny rozwój naszej firmy, zarówno inwestowanie w park maszynowy jak i rozszerzanie rynku zaopatrzenia i zbytu gwarantuje najwyższą jakośc usług. Dbamy o naszego klienta zapewniając jak najszerszą informację, indywidualne podejście i szczególną troskę o satysfakcję naszych odbiorców.
Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa kamienia budowlanego, płytek kamiennych na posadzki oraz produkcja wyrobów gotowych takich jak:

  • parapety
  • schody
  • blaty kuchenne, łazienkowe i inne
  • okładziny kominków
  • elewacje zewnętrzne
  • nagrobki
  • pomniki pamiątkowe
Realizujemy też nietypowe zamówienia na rzeźby, finezyjne wykończenie wnętrz itp. Posiadamy w ciągłej sprzedaży ok. 10000 m2 płyt i płytek granitowych, marmurowych i konglomeratów w szerokiej gamie kolorystycznej. Jesteśmy bezpośrednim importerem kamienia z następujących krajów i regionów: Indie, Brazylia, Włochy, Hiszpania, Ukraina, Finlandia, Szwecja, Egipt, RPA, Chiny, dlatego możemy zaoferować konkurencyjne ceny.

Oprócz płyt i artykułów granitowych oferujemy również bloki. Firma prowadzi także hurtową sprzedaż galanterii kamieniarskiej, narzędzi i wyrobów mosiężnych. Przedsiębiorstwo posiada pełne przygotowanie do świadczenia usług, a mnogość sprzętu potrzebnego do poprawnego wykonywania powierzonych zadań pozwala nam być konkurencyjną firmą na polskim rynku.

Galeria zdjęć