Hurtownia Kamieni Naturalnych
Centrum Obróbki Kamienia

Blaty z kamienia - granitowe, marmurowe i inne

Szukasz rozwiązania dotyczącego wykończenia kuchni, łazienki i innych miejsc, w których czystość to podstawa, a które spełniłoby Twoje wysokie oczekiwania? Góral s. c. ma na to odpowiedź! Nasza firma proponuje Ci blaty z kamienia naturalnego. Jak wiadomo, zarówno kuchnia jak i łazienka jest wizytówką Twojego domu, dlatego estetyka musi łączyć się z higieną. Blaty z granitu czy marmuru łączą obie cechy, a dodatkowo świetnie komponują się w każdą aranżację – zarówno tą stylową jak i nowoczesną. Posiadają idealnie wygładzone powierzchnie oraz niepowtarzalne wzory, które cieszą oczy swoim pięknem. Nasza firma pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie!

Jakość, piękno i funkcjonalność produktów

Blaty kamienne i granitowe są bardzo funkcjonalne. Możesz na nich stawiać gorące naczynia – wyciągnięte z piekarnika lub ściągnięte z kuchenki gazowej. Bez obaw, że powstanie choćby najmniejsze uszkodzenie. Granit Góral posiada szeroką ofertę na blaty granitowe i kamienne, pośród których znaleźć można produkty wykonane z marmuru, granitu, konglomeratu, trawertynu, onyksu oraz kamieni szlachetnych. Idealnie dopasowują się do każdego wnętrza.

Wykonujemy swoją pracę w sposób profesjonalny. Dbamy o każdy szczegół. Zapewniamy Państwu materiały budowlane najwyższej jakości. W razie pytań i problemów odpowiednio doradzamy klientom i odpowiadamy na każde pytanie. W pełni dopasowujemy się do Państwa oczekiwań. Oferowany Blat KASHMIR GOLD II wprowadza w kuchni miły ciepły nastrój, blat COSTA BLANCA II doskonale prezentuje się z białym kolorem ścian natomiast blat DETAL FREZ IMPERIAL to wizytówka szyku i elegancji. W Granit Góral znajdziecie Państwo również uniwersalne wzory pasujące zarówno do kuchni, jak i łazienki. Dysponujemy szeroką paletą barw, dzięki czemu na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Wybierając nas wybierasz:

  • niezwykłe i niepowtarzalne wzory,
  • indywidualne podejście do Twojego zamówienia,
  • fachowe doradztwo,
  • profesjonalne wykonanie,
  • długą żywotność blatów,
  • dobre ceny,
  • odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne.

Galeria wybranych realizacji kuchennych

blat kamienny 1 blat kamienny 2 blat z kamienia blat marmurowy 1 blat marmurowy 2 blat marmurowy 3 blat granitowy 1
blat granitowy 2 blat granitowy 3